KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737236

nr 1673 7236

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal porträtt av Napoleon. Olja på pannå, + 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 20 januari 2025
kl 18:42:24